tr

NLP PRACTITIONER EĞİTİMLERİ

Yaşamdan arzu ettiklerini alabilenler, her şeyden önce kendilerini bilenlerdir. “Kendini bilmek”, ne istediğini ve ne istemediğini bilmekten çok daha derin bir meseledir.

Basit bir ürün aldığımızda bile yanında bir kullanma kılavuzu buluruz ve el yordamı yerine bu kılavuzu adım adım okuyarak ürünü tam performansıyla kullanabiliriz. Her bir ürünün de kılavuzu eşsizdir çünkü genel bilgi vermek yerine, söz konusu ürünün kendine has özelliklerini ve donanımını anlatır.

Beynimiz de, doğarken bize verilmiş eşsiz bir armağandır. Bir ürün ile ortak özelliği ise, bugüne kadar hiç farkına varmamış bile olsak, beynin de bir kullanma kılavuzu olduğu gerçeğidir.

Bu kılavuzun varlığı, yıllar önce tesadüf denilecek biçimde fark edilmiş; her potansiyel gibi üzerinde çalışılarak bugün geldiği noktada çok daha hassas ve ince detayları da içine alır biçime gelmiştir. Bu kılavuz, hala da, okuyan kişinin sınırsız olma kabiliyeti kadar sınırsızlık barındırmaktadır.

İstersen hemen başvuru yapabilirsin! Evet Lütfen

İlginçtir, bu dünyadaki varlığımız süresince çok azımız kendi eşsiz kullanma kılavuzumuz olduğunu fark eder ve bu kılavuzun hem gizemli hem eğlenceli sayfalarına kendimizi bırakırız.

Bir çoğumuzun ise, ne yazık ki, kendimiz ile ilgili böyle bir kılavuz olabileceğinden, kendimizi tam performans kullanabileceğimizden haberi olmaz ve yaşamlarımızı mümkün olabileceğinden çok daha eksik ve yetersiz tatmin ile yaşar, gideriz.

Belki siz de, bu yazıdan önce böyle bir kılavuzun varlığından haberi olmayan biriydiniz. İyi haber, artık biliyorsunuz, “Beynin Kullanma Kılavuzu” var. Daha da güzeli, sizin beyninizin, size özel, eşsiz bir çalışma sistemi, yani bu kılavuzun size has olanı var ve sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

Eşi benzeri olmayan kılavuzunuza ulaşmak için ilk adım, meraklı olmanız. Merak, kendini “Neden?” ve “Nasıl?” soruları ile belli eder. “Neden eşime öfkeleniyorum?”, “Neden kendimi ifade ederken sesim titriyor?”, “Neden mutlu olmakta zorlanıyorum?” ardından gelen “Nasıl daha huzurlu olabilirim?”, “Kendimi nasıl daha iyi ifade edebilirim?”, “Nasıl bir yol izlersem tatmin edici sonuçlar alabilirim?” gibi.

Bu merak, size kılavuzunuzun ilk sayfasını açtıracak.

İnanması güç bir dünyaya, bugüne kadar hiç tanışmamış olduğunuz bir size, “kendiniz”e adım atacaksınız.

İstersen hemen başvuru yapabilirsin! Evet Lütfen

İşte ondan sonrası, müthiş ve sonu olmayan bir macera.

Elbette sizi uyarmalıyım, bu macera, size aynı zamanda bir de sorumluluk getirecek. Eskisi gibi, “O bana bunu söyledi, canımı çok sıktı”, “Memleketin bu hali kafamı karıştırıyor, uykusuz kalıyorum”, “Bence ben bu konuda yetenekli değilim, yapamam”, “Çok isterdim ama para nerdeee?” ve benzeri söylemlerinizin tamamı çöpe gidecek.

Belki bugüne kadar bunlar ile yaşıyordunuz, belki de içten içe bir kısmıyla besleniyordunuz, kim bilir!

Şimdi, eğer sorumluluk almaya hazırsanız, başka bir dünya da size hazır. Hem de doğduğunuzdan beri bu anı bekliyor ve sizin için biriktirdiği bir dolu şey var.

Kendinizi kullanma kılavuzunuzun sayfalarını aralamak ve orada kendinizin tam doyumlu haliyle tanışmak ister misiniz? Böyle bir arzunuz, cesaretiniz, hevesiniz var mı?

Biz aşağıdaki tarihlerde gerçekleştireceğimiz NLP eğitimimizde bulmaca çözer gibi kendimizi çözüyor olacağız. Şifrelerinizi kırmak ve o şifreler ile bugüne kadar giremediğiniz kapılardan girmek isterseniz, sizi de bekleriz.

NLP ile, kendimizi, alışkanlıklarımızı ve inançlarımızı deşifre etmeyi,

NLP ile, yaşamlarımıza ve hedeflerimize uymayan alışkanlıklarımızı bırakmayı, NLP ile, yaşamlarımıza ve hedeflerimize uyan kalıcı alışkanlıklar oluşturmayı,

NLP ile, kendimizi okumayı ve anlamayı,

NLP ile, hedeflerimize ulaşmak için sahip olduğumuz kaynakları keşfetmeyi,

NLP ile, kaynaklarımızı kullanmanın en verimli yollarını bulmayı,

NLP ile, bizi ileri götürecek inançlar edinmeyi,

NLP ile, bugüne kadar kendimize ve dünyaya dair bilmediğimiz bir çok şeyi keşfediyoruz.

Ve NLP’den sonra yaşamımız, bir daha hiç eskisi gibi olmuyor, olamıyor.

NLP, ülkemizde 2000’li yıllarda son derece popüler oldu. İçeriği, öğrenen kişinin kendine ve dünyaya bakış açısını bir ömür değiştirebilecek güçte olmasına rağmen, ne yazık ki, popülaritesi nedeniyle dönemsel kazanımlar uğruna kısa sürede tüketildi. Bugün, bu nedenle eski popülaritesi devam etmiyor olmasına rağmen, konu ile yolları kesişmiş kişilerce değeri bilinmekte ve eğitimler ile öğrenilmekte; uygulamalar ile yaşamları değiştirmektedir.

NLP, bilinçaltına hitap eder ancak sınıftaki eğitimde bilincimiz ile dinler ve anlamaya, öğrenmeye çalışırız. Başka bir ifadeyle, bilinçli zihin için bilinçaltına hitap eden NLP, son derece soyut kalır. Son derece güzel Fransızca konuştuğunuzu düşünün. Sınıfa Fransızca sanat eğitim almaya geliyorsunuz ancak 8 gün boyunca bir bakıyorsunuz, eğitim Japonca veriliyor ve tek kelime anlayamadığınız gibi neden anlayamadığınızı da çözemiyorsunuz!

Bugün hala piyasada onlarca NLP eğitimi veren kurum var. Sola Unitas Akademi’deki eğitimin piyasadaki tüm NLP eğitimlerinden farkı ve son derece başarılı olma nedeni, çok soyut olan kavramların ve içeriğin ayakları yere sağlam basan ve somutlaştırılmış olarak bilinçli zihne sunulmasıdır. Bu, eğitmeninizin son derece yetkin ve nitelikli olduğu anlamına gelir çünkü Einstein’in da dediği gibi, “Basit ifade edemiyorsanız, anlamamışsınız demektir”.

Bir NLP eğitiminde, eğitmeninizin NLP ile ilişkisi; kişisel ve profesyonel nitelikleri ve yetkinliği sınırlı ise, eğitimin sonunda elinizde kocaman bir sıfır ile ayrılabilirsiniz. Bunlarla karşılaşmamak için, değerlendirmelerinizi objektif olarak yapın ve sonuçta kararınızı içinize sinen yerden yana kullanın.

Unutmayın, bilinçaltınız, siz daha bilinçli olarak seçmeden önce sizin için en doğru olan yeri seçecektir. Ona güvenin.

EĞİTİM YERİ VE TARİHLERİ:

NLP eğitimlerimiz 2 farklı program olarak toplam 8 gün sürüyor. İlk adım, NLP Practitioner (NLP Uygulayıcı) Programı. Bu programı tamamladıktan sonra, NLP Master Practitioner (NLP Usta Uygulayıcı) Programı’na katılabilirsiniz. Katılım sonunda uygulanacak test ile tarafınıza NLP Practitioner ve Master Practitioner belgesi verilecektir.

Şehir

NLP Practitioner

1. Modül

NLP Practitioner

2. Modül

NLP Master Prac.

1. Modül

NLP Master Prac.

2. Modül

İstanbul

28 Eki – 29 Eki 17

04 Kas – 05 Kas 17

16 Ara – 17 Ara 17

23 Ara – 24 Ara 17

İzmir

09 Eyl – 10 Eyl 17

23 Eyl – 24 Eyl 17

07 Eki – 08 Eki 17

14 Eki – 15 Eki 17

Ankara

 06 Oca – 07 Oca 18

20 Oca – 21 Oca 18

03 Şub – 04 Şub 18

 24 Şub – 25 Şub 18

 

EĞİTİM FİYATLARI

 
NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner eğitimlerinin her birinin fiyatı 1700 TL’dir. Ancak her ikisi paket olarak alındıklarında fiyat 3100 TL olmaktadır. 15 gün erken kayıt durumunda % 5, 60 gün erken kayıt durumunda % 10 indirim yapılmaktadır.
 
Tüm fiyatlarımız için World Card, Bonus ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir.
 
Eğitime başvuru yapmak için tıklayınız.
9 Cevap
 1. Sühendan Cevizci

  Sıcacık atmosferi ve akademik donanımı ile bizlere NLP konusunda eğitim vererek ufkumuzu genişleten sevgili Aslı Aydemir’e teşekkürler… Kendime verdiğim bir hediye oldu bu kurs ve aynı heyecanla master programına katılmayı heyecanla bekliyorum..

 2. Merhaba,
  Yazılıma yeni başlayanlar bilirler ilk öğrendiğimiz kod “Hello World” yani merhaba dünya’dır. Bir yazılımcı için hello world ne ise Sola Unitas’tan aldığım NLP Practitioner Eğitimi de benim için o oldu 🙂 Çünkü; paradigma değişimi, farkındalık, pozitif bakış açısı,kısıtlayıcı düşünce ve davranışlar,iletişim becerileri ve daha birçok konuda hayatımda değişikliklerin meydana geldiğini gördüm. İşte bu yüzden ben de diyorum ki “hello new world” 🙂

  Eğitmenimiz Aslı Aydemir’den bahsetmeden geçemeyeceğim çünkü eğitimin başından sonuna kadar bilgisiyle,konuya hakimiyetiyle,samimiyetiyle,esprili yapısıyla, jest ve mimikleriyle muhteşemdi.

  NLP Master Practitoner eğitimini de 2017 Aralık ayında alacağım.

  Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum. Uzun araştırmalarım,görüşmelerim sonucunda Sola’yu tercih ettim ve bugün kesinlikle doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum.

 3. Maral Ansen

  Baştan sona hem son derece keyifli, hem düşündürücü ve belki de dönüştürücü bir eğitim. İnsanın NLP tekniklerini öğrenirken bir taraftan da kendi içine dönmesi, kendisi ile ilgili ,farkındalığının artması ve belki de kendisini iyileştirmesini sağlayan bir süreç. Bu eğitimi bizim için son derece güzel bir deneyime dönüştüren Aslı Hoca’ya sonsuz teşekkürler…

 4. Banu Evren

  NLP Practitioner ve Master eğitimlerimi sevgili Aslı Aydemir ile tamamladım. Özellikle koçluk yapan kişilere mutlaka önerdiğim bir eğitim… Hem kendi hayatınızda hem de koçluk sürecinde çok faydalanabileceğiniz bu eğitim sizin bakış açınızı genişletecek ve mesleğinizi daha etkin yapmanızı sağlayacak. Sola Unitas’ın her eğitiminde olduğu gibi bu eğitimden de değişerek ve dönüşerek çıktık, çok teşekkürler Aslı Aydemir ve Sola Ailesi…

 5. NLP Eğitimimi Sola Unitas ta tamamladım.Modül zaman seçimi demolar uygulamalar bir bütün olarak çok değerli ve akılda kalıcı türdendi. Aslı hocamızla geçen eğitim sonderece akıcı teatral ve her dakikası odaklı içten ve yerinde. Kendisine ve destek veren tüm akademi ye tekrar tesekkür ediyorum. Saygı ve sevgilerimle

 6. Ceren Yilmaz

  Istanbul’da Sola Unitas’in yepyeni ofisinde aldim Nlp practitioner egitimini. Tek bir cumleyle ozetleyecek olsam, girerken baska bir insandim, cikarken bambaska biri… Egitmenimiz Asli’yi tanimayanlar sadece onunla tanismak icin bile katilim gosterebilirler, samimi kisiligi ve egemenliğindeki tecrübe kendisine hayran birakiyor. Egitim onvesinde Nlp ile ilgili kulaktan dolma bilgilerimle egitimin gerekli ve veya onemli olup olmadigina karar veremezken suan her bir ogretisini olabildiğince benimsemis ve gunluk hayatimda aktif uygulayicisi olarak hayatima devam ediyorum. Tekniklerin kolay uygulanabilir ve etkili olmasi, arkasinda yatan felsefenin insandaki olumlu donusturucu etkisi keske daha once gelseymisim egitime dedirtiyor. Nlp master i sabirsizlikla bekliyorum.

 7. ebru guller

  Merhabalar,

  Aslı ve Sola Unitas sayesinde çocukluğumuzun Pollyanna’sı hakettiği gerçekliği buldu diyelim;

  Eminim bu özet,
  hayatın tadını çıkarmayı bilen ve bir yandan – biraz da haklı olarak –
  ”gerçeklik” dediğini elinden bırakmamayı tercih eden herkese İPUCU ve
  dolayısıyla hayatını değiştirecek MERAK , YENİLİĞE AÇIKLIK ve HEYECAN verir.

  Bizlere gelince:)
  Master programı için beklentimiz yüksek 🙂
  neşemiz de pek yerinde , tekrar teşekkürler Aslı , teşekkürler SOLA UNITAS … görüşürüz …

 8. Esra Miller

  Bu eğitimi almak kendinize sihirli bir hediye almak gibi bir şey. Geçmişinize, bu gününüze ve geleceğinize tamamen farklı bakabildiğiniz, olmak istediğin sen ile yüzyüze geldiğiniz inanılmaz faydalı ve şaşırtıcı ve eğlenceli eğitim. Bu derin ve çok önemli eğitmi size aktarmakta çok yetkin bir eğitmen olan Aslı Aydemir’de üstüne eklenince muhteşem bir şey çıkıyor ortaya. Beklentimin çok çok üzerinde bir deneyim oldu. Özellikle koçluk yetkinliklerini geliştirmek isteyen arkadaşlarım onlarca yeni teknik ile koçlukl zamanlarını zenginleştirebilecekleri bir program olan NLP eğitimi mutlaka almalılar. Teşekkürler Sola Unitas teşekkürler ,Harika Eğitmen, koç, NLP uzmanı, yazar Aslı AydemirBayıldım

 9. NLP Practitioner ve Master eğitimlerini Sola İzmir şubesinde tamamladım. Koçluk eğitimleri sonrası genişleyen ufkum NLP ile çığır aştı. NLP nedir, ne değildir diye tartışmalara en güzel cevabı o dünyanın içerisine girerek anlıyorsunuz. Eğitim sonrası yine ağzımda iyi ki sözcükleri Sola için döküldü. NLP eğitimi ile bizi donatan Aslı Hocam, tüm öğrencilik ve eğitim sorularımıza sabırla karşılayan Meltem, bizleri gün boyunca ikramları ile besleyen güzel çalışan ablamıza ve Sola Unitas’a teşekkür ederim. Nice eğitimlerde bir arada olmak üzere.

Yorum Yap