tr

NLP PRACTITIONER EĞİTİMLERİ

Yaşamdan arzu ettiklerini alabilenler, her şeyden önce kendilerini bilenlerdir. “Kendini bilmek”, ne istediğini ve ne istemediğini bilmekten çok daha derin bir meseledir.

Basit bir ürün aldığımızda bile yanında bir kullanma kılavuzu buluruz ve el yordamı yerine bu kılavuzu adım adım okuyarak ürünü tam performansıyla kullanabiliriz. Her bir ürünün de kılavuzu eşsizdir çünkü genel bilgi vermek yerine, söz konusu ürünün kendine has özelliklerini ve donanımını anlatır.

Beynimiz de, doğarken bize verilmiş eşsiz bir armağandır. Bir ürün ile ortak özelliği ise, bugüne kadar hiç farkına varmamış bile olsak, beynin de bir kullanma kılavuzu olduğu gerçeğidir.

Bu kılavuzun varlığı, yıllar önce tesadüf denilecek biçimde fark edilmiş; her potansiyel gibi üzerinde çalışılarak bugün geldiği noktada çok daha hassas ve ince detayları da içine alır biçime gelmiştir. Bu kılavuz, hala da, okuyan kişinin sınırsız olma kabiliyeti kadar sınırsızlık barındırmaktadır.

İstersen hemen başvuru yapabilirsin! Evet Lütfen

İlginçtir, bu dünyadaki varlığımız süresince çok azımız kendi eşsiz kullanma kılavuzumuz olduğunu fark eder ve bu kılavuzun hem gizemli hem eğlenceli sayfalarına kendimizi bırakırız.

Bir çoğumuzun ise, ne yazık ki, kendimiz ile ilgili böyle bir kılavuz olabileceğinden, kendimizi tam performans kullanabileceğimizden haberi olmaz ve yaşamlarımızı mümkün olabileceğinden çok daha eksik ve yetersiz tatmin ile yaşar, gideriz.

Belki siz de, bu yazıdan önce böyle bir kılavuzun varlığından haberi olmayan biriydiniz. İyi haber, artık biliyorsunuz, “Beynin Kullanma Kılavuzu” var. Daha da güzeli, sizin beyninizin, size özel, eşsiz bir çalışma sistemi, yani bu kılavuzun size has olanı var ve sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

Eşi benzeri olmayan kılavuzunuza ulaşmak için ilk adım, meraklı olmanız. Merak, kendini “Neden?” ve “Nasıl?” soruları ile belli eder. “Neden eşime öfkeleniyorum?”, “Neden kendimi ifade ederken sesim titriyor?”, “Neden mutlu olmakta zorlanıyorum?” ardından gelen “Nasıl daha huzurlu olabilirim?”, “Kendimi nasıl daha iyi ifade edebilirim?”, “Nasıl bir yol izlersem tatmin edici sonuçlar alabilirim?” gibi.

Bu merak, size kılavuzunuzun ilk sayfasını açtıracak.

İnanması güç bir dünyaya, bugüne kadar hiç tanışmamış olduğunuz bir size, “kendiniz”e adım atacaksınız.

İstersen hemen başvuru yapabilirsin! Evet Lütfen

İşte ondan sonrası, müthiş ve sonu olmayan bir macera.

Elbette sizi uyarmalıyım, bu macera, size aynı zamanda bir de sorumluluk getirecek. Eskisi gibi, “O bana bunu söyledi, canımı çok sıktı”, “Memleketin bu hali kafamı karıştırıyor, uykusuz kalıyorum”, “Bence ben bu konuda yetenekli değilim, yapamam”, “Çok isterdim ama para nerdeee?” ve benzeri söylemlerinizin tamamı çöpe gidecek.

Belki bugüne kadar bunlar ile yaşıyordunuz, belki de içten içe bir kısmıyla besleniyordunuz, kim bilir!

Şimdi, eğer sorumluluk almaya hazırsanız, başka bir dünya da size hazır. Hem de doğduğunuzdan beri bu anı bekliyor ve sizin için biriktirdiği bir dolu şey var.

Kendinizi kullanma kılavuzunuzun sayfalarını aralamak ve orada kendinizin tam doyumlu haliyle tanışmak ister misiniz? Böyle bir arzunuz, cesaretiniz, hevesiniz var mı?

Biz aşağıdaki tarihlerde gerçekleştireceğimiz NLP eğitimimizde bulmaca çözer gibi kendimizi çözüyor olacağız. Şifrelerinizi kırmak ve o şifreler ile bugüne kadar giremediğiniz kapılardan girmek isterseniz, sizi de bekleriz.

NLP ile, kendimizi, alışkanlıklarımızı ve inançlarımızı deşifre etmeyi,

NLP ile, yaşamlarımıza ve hedeflerimize uymayan alışkanlıklarımızı bırakmayı, NLP ile, yaşamlarımıza ve hedeflerimize uyan kalıcı alışkanlıklar oluşturmayı,

NLP ile, kendimizi okumayı ve anlamayı,

NLP ile, hedeflerimize ulaşmak için sahip olduğumuz kaynakları keşfetmeyi,

NLP ile, kaynaklarımızı kullanmanın en verimli yollarını bulmayı,

NLP ile, bizi ileri götürecek inançlar edinmeyi,

NLP ile, bugüne kadar kendimize ve dünyaya dair bilmediğimiz bir çok şeyi keşfediyoruz.

Ve NLP’den sonra yaşamımız, bir daha hiç eskisi gibi olmuyor, olamıyor.

NLP, ülkemizde 2000’li yıllarda son derece popüler oldu. İçeriği, öğrenen kişinin kendine ve dünyaya bakış açısını bir ömür değiştirebilecek güçte olmasına rağmen, ne yazık ki, popülaritesi nedeniyle dönemsel kazanımlar uğruna kısa sürede tüketildi. Bugün, bu nedenle eski popülaritesi devam etmiyor olmasına rağmen, konu ile yolları kesişmiş kişilerce değeri bilinmekte ve eğitimler ile öğrenilmekte; uygulamalar ile yaşamları değiştirmektedir.

NLP, bilinçaltına hitap eder ancak sınıftaki eğitimde bilincimiz ile dinler ve anlamaya, öğrenmeye çalışırız. Başka bir ifadeyle, bilinçli zihin için bilinçaltına hitap eden NLP, son derece soyut kalır. Son derece güzel Fransızca konuştuğunuzu düşünün. Sınıfa Fransızca sanat eğitim almaya geliyorsunuz ancak 8 gün boyunca bir bakıyorsunuz, eğitim Japonca veriliyor ve tek kelime anlayamadığınız gibi neden anlayamadığınızı da çözemiyorsunuz!

Bugün hala piyasada onlarca NLP eğitimi veren kurum var. Sola Unitas Akademi’deki eğitimin piyasadaki tüm NLP eğitimlerinden farkı ve son derece başarılı olma nedeni, çok soyut olan kavramların ve içeriğin ayakları yere sağlam basan ve somutlaştırılmış olarak bilinçli zihne sunulmasıdır. Bu, eğitmeninizin son derece yetkin ve nitelikli olduğu anlamına gelir çünkü Einstein’in da dediği gibi, “Basit ifade edemiyorsanız, anlamamışsınız demektir”.

Bir NLP eğitiminde, eğitmeninizin NLP ile ilişkisi; kişisel ve profesyonel nitelikleri ve yetkinliği sınırlı ise, eğitimin sonunda elinizde kocaman bir sıfır ile ayrılabilirsiniz. Bunlarla karşılaşmamak için, değerlendirmelerinizi objektif olarak yapın ve sonuçta kararınızı içinize sinen yerden yana kullanın.

Unutmayın, bilinçaltınız, siz daha bilinçli olarak seçmeden önce sizin için en doğru olan yeri seçecektir. Ona güvenin.

EĞİTİM YERİ VE TARİHLERİ:

NLP eğitimlerimiz 2 farklı program olarak toplam 8 gün sürüyor. İlk adım, NLP Practitioner (NLP Uygulayıcı) Programı. Bu programı tamamladıktan sonra, NLP Master Practitioner (NLP Usta Uygulayıcı) Programı’na katılabilirsiniz. Katılım sonunda uygulanacak test ile tarafınıza NLP Practitioner ve Master Practitioner belgesi verilecektir.

Şehir

NLP Practitioner

1. Modül

NLP Practitioner

2. Modül

NLP Master Prac.

1. Modül

NLP Master Prac.

2. Modül

İstanbul

20 Eki – 21 Eki 18

03 Kas – 04 Kas 18

15 Ara – 16 Ara 18

22 Ara – 23 Ara 18

İzmir

15 Eyl – 16 Eyl 18

29 Eyl – 30 Eyl 18

06 Eki – 07 Eki 18

27 Eki – 28 Eki 18

Ankara

 06 Oca – 07 Oca 18

20 Oca – 21 Oca 18

03 Şub – 04 Şub 18

 03 Mar – 04 Mar 18

 

EĞİTİM FİYATLARI

 
NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner eğitimlerinin her birinin fiyatı 1900 TL’dir. Ancak her ikisi paket olarak alındıklarında fiyat 3500 TL olmaktadır. 15 gün erken kayıt durumunda % 5, 60 gün erken kayıt durumunda % 10 indirim yapılmaktadır.
 
Tüm fiyatlarımız için World Card, Bonus ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir.
 
Eğitime başvuru yapmak için tıklayınız.
62 Cevap
 1. FULDEN

  Kendimi ayrıcalıklı hissettiren, bu yolda bize eşlik eden Sola Ailesine ve tabiki canımız ASLI ‘ya çok teşekkür ediyorum. İçimdeki yarım kalmışlıklar NLP dünyası ile yol buldu ve hayallere dönüşüp gerçekleşme yolunda ilerliyor. Sola Ailesi ve Aslı sayesinde 39’unda kendimi tanıma imkanı bulmuş oldum…Hiç de geç değil..Bu yola girmemiş olsaydım belki de hayattayken ‘ben kimim?’ sorusunun yanıtını bulamamış olacaktım..

 2. Rauf

  Koçluk eğitimlerinden sonra aldığım NLP Eğitimleri, adeta tatlının üzerine konulan kaymak gibi çok iyi geldi. Koçluk ve NLP eğitimleri ile ruh dünyamdaki değişim ve gelişim beni bile şaşırttı. Başta Aslı AYDEMİR AYTAÇ olmak üzere tüm SOLA UNITAS çalışanlarına sonsuz teşekkürler‍♂️

 3. Esin Esen

  2017 yılı başlarında koçluk eğitimi almaya karar verdiğimde yoğun bir araştırma sonucu Sola Unitas’ta karar kıldım. Birinci modülden itibaren aldığım tüm eğitimler beklentilerimin ötesinde katkılar sağladı bana. Her defasında kendimi kutluyorum bu kararım için. Hem Sola hem de Aslı benim NLP eğitimi konusunda zaten güven duyduğum adresti ve NLP Practitioner eğitimine başlarken “Acaba yine ne dönüşecek bende?” diye büyük bir heyecan içerisindeydim. Eğitim boyunca alet çantamız doldu da doldu ve son gün geldiğinde hiç tahmin etmediğim ama yaşamımın son onüç yılında büyük bir döngüye sebep olan ana olayı farkettiğim ve dönüştüğü an öyle kıymetli ki benim için minnetimi ifade etmek için ne söylesem yetersiz kalıyor. Hissettiğim şey gerçekten yeni bir Esin. Sanki öncesi de sonrası da yok muhteşem bir hafiflik.
  Teşekkürler Sola Unitas ve Aslı Aydemir Aytaç.

 4. Mehmet Akgün

  Merhabalar
  Buralarda ” Ne bildiğin değil, kimi tanıdığın önemlidir ” derler.
  Bende tek kelimeyle ” ASLI ” diyorum ve Sola Unitas Ailesine Teşekkürler Ediyorum .

 5. Eylem Çelebi

  Senelerdir nlp hakkında bir çok kitap okumuş, videolar seyretmiş biri olarak Aslı dan eğitimi alana kadar bildiklerimi bilmediğimi fark ettim. Nlp sanki birkaç zaman daha bekleseymiş Aslı tarafından keşfedilecekmiş. Nlp , Aslı ile tekrar keşfedilir demek de doğru olur. Koçluğun için ,nlp öğretilerin için ,sıcacık samimiyetin ,sevgi dolu yüreğin için çok ama çok teşekkür ederim Aslıcım. İyi ki tanıdım dediklerimdensin❤️

 6. Şenay Koç

  Sevgili ASLI,
  NLP eğitimini senden aldığımız için çoook şanslıydık. Harika 4 gün geçirdik, son gün yorulsak da. Artık koçluk serüvenimde elimde ya da sizin deyiminizle cebimde bir sürü enstrüman var. Sola ile olan yolculuğumu bitirmeye hiç niyetimiz yok. Ailemin diğer üyelerini de efsunladım. Murat 2 hafta sonra Harbiye’de. Bizden bıkana kadar sizi bırakmayacağız. Hepiniz muhteşemsiniz ve iyiki varsınız. İyiki sizi tanımışız. Herkese sevgiler

 7. Sühendan Cevizci

  Sıcacık atmosferi ve akademik donanımı ile bizlere NLP konusunda eğitim vererek ufkumuzu genişleten sevgili Aslı Aydemir’e teşekkürler… Kendime verdiğim bir hediye oldu bu kurs ve aynı heyecanla master programına katılmayı heyecanla bekliyorum..

 8. Merhaba,
  Yazılıma yeni başlayanlar bilirler ilk öğrendiğimiz kod “Hello World” yani merhaba dünya’dır. Bir yazılımcı için hello world ne ise Sola Unitas’tan aldığım NLP Practitioner Eğitimi de benim için o oldu 🙂 Çünkü; paradigma değişimi, farkındalık, pozitif bakış açısı,kısıtlayıcı düşünce ve davranışlar,iletişim becerileri ve daha birçok konuda hayatımda değişikliklerin meydana geldiğini gördüm. İşte bu yüzden ben de diyorum ki “hello new world” 🙂

  Eğitmenimiz Aslı Aydemir’den bahsetmeden geçemeyeceğim çünkü eğitimin başından sonuna kadar bilgisiyle,konuya hakimiyetiyle,samimiyetiyle,esprili yapısıyla, jest ve mimikleriyle muhteşemdi.

  NLP Master Practitoner eğitimini de 2017 Aralık ayında alacağım.

  Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum. Uzun araştırmalarım,görüşmelerim sonucunda Sola’yu tercih ettim ve bugün kesinlikle doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum.

 9. TÜLİN ÇELİKBAŞ

  Aslı ve NLP’ eğitimi hakkında bilgi vermek istiyorum diyeceğim ama anlatılmaz yaşanır ki bu:) eğitimin canlılığı, Aslı’nın hakimiyeti, bilgiyi aktarış biçimi, iletişimi, samimiyeti ve sorduğunuz her soruya açık kapı bırakmadan yanıtlaması daha sayabileceğim pek çok özellikle dopdolu bir macera yaşıyorsunuz. Hani başladığınız işi yarım bırakırsınız bazen, aman boşver bugün de gitmeyim uyuyayım dersiniz, öff nerden çıktı bu şimdi iş mi aldım başıma dersiniz , bazen de hevesiniz kaçar ben bunları pek çok eğitimde yaşadım taaaa ki Sola Unitas ile tanışana kadar tüm o eğitimlere koşşa koşşa gidiyorsunuz. Amaaa Aslı’ya uçça uçça:) Bu heyecanı yaşamak ve o domino taşlarının içindeki hareketi ile değişimi hissetmek – ilerlemek – gelişimi kendinde görmek isteyen herkes bir gün Sola öğrencisi olacak bence. Veee her eğitimde bizi yanlız bırakmayan, hep yüzü gülen değerli insan Meltem sana da çok teşekkür ederim . İyi ki varsın Sola Unitas…

 10. Maral Ansen

  Baştan sona hem son derece keyifli, hem düşündürücü ve belki de dönüştürücü bir eğitim. İnsanın NLP tekniklerini öğrenirken bir taraftan da kendi içine dönmesi, kendisi ile ilgili ,farkındalığının artması ve belki de kendisini iyileştirmesini sağlayan bir süreç. Bu eğitimi bizim için son derece güzel bir deneyime dönüştüren Aslı Hoca’ya sonsuz teşekkürler…

 11. Banu Evren

  NLP Practitioner ve Master eğitimlerimi sevgili Aslı Aydemir ile tamamladım. Özellikle koçluk yapan kişilere mutlaka önerdiğim bir eğitim… Hem kendi hayatınızda hem de koçluk sürecinde çok faydalanabileceğiniz bu eğitim sizin bakış açınızı genişletecek ve mesleğinizi daha etkin yapmanızı sağlayacak. Sola Unitas’ın her eğitiminde olduğu gibi bu eğitimden de değişerek ve dönüşerek çıktık, çok teşekkürler Aslı Aydemir ve Sola Ailesi…

 12. NLP Eğitimimi Sola Unitas ta tamamladım.Modül zaman seçimi demolar uygulamalar bir bütün olarak çok değerli ve akılda kalıcı türdendi. Aslı hocamızla geçen eğitim sonderece akıcı teatral ve her dakikası odaklı içten ve yerinde. Kendisine ve destek veren tüm akademi ye tekrar tesekkür ediyorum. Saygı ve sevgilerimle

 13. Ceren Yilmaz

  Istanbul’da Sola Unitas’in yepyeni ofisinde aldim Nlp practitioner egitimini. Tek bir cumleyle ozetleyecek olsam, girerken baska bir insandim, cikarken bambaska biri… Egitmenimiz Asli’yi tanimayanlar sadece onunla tanismak icin bile katilim gosterebilirler, samimi kisiligi ve egemenliğindeki tecrübe kendisine hayran birakiyor. Egitim onvesinde Nlp ile ilgili kulaktan dolma bilgilerimle egitimin gerekli ve veya onemli olup olmadigina karar veremezken suan her bir ogretisini olabildiğince benimsemis ve gunluk hayatimda aktif uygulayicisi olarak hayatima devam ediyorum. Tekniklerin kolay uygulanabilir ve etkili olmasi, arkasinda yatan felsefenin insandaki olumlu donusturucu etkisi keske daha once gelseymisim egitime dedirtiyor. Nlp master i sabirsizlikla bekliyorum.

 14. ebru guller

  Merhabalar,

  Aslı ve Sola Unitas sayesinde çocukluğumuzun Pollyanna’sı hakettiği gerçekliği buldu diyelim;

  Eminim bu özet,
  hayatın tadını çıkarmayı bilen ve bir yandan – biraz da haklı olarak –
  ”gerçeklik” dediğini elinden bırakmamayı tercih eden herkese İPUCU ve
  dolayısıyla hayatını değiştirecek MERAK , YENİLİĞE AÇIKLIK ve HEYECAN verir.

  Bizlere gelince:)
  Master programı için beklentimiz yüksek 🙂
  neşemiz de pek yerinde , tekrar teşekkürler Aslı , teşekkürler SOLA UNITAS … görüşürüz …

 15. Esra Miller

  Bu eğitimi almak kendinize sihirli bir hediye almak gibi bir şey. Geçmişinize, bu gününüze ve geleceğinize tamamen farklı bakabildiğiniz, olmak istediğin sen ile yüzyüze geldiğiniz inanılmaz faydalı ve şaşırtıcı ve eğlenceli eğitim. Bu derin ve çok önemli eğitmi size aktarmakta çok yetkin bir eğitmen olan Aslı Aydemir’de üstüne eklenince muhteşem bir şey çıkıyor ortaya. Beklentimin çok çok üzerinde bir deneyim oldu. Özellikle koçluk yetkinliklerini geliştirmek isteyen arkadaşlarım onlarca yeni teknik ile koçlukl zamanlarını zenginleştirebilecekleri bir program olan NLP eğitimi mutlaka almalılar. Teşekkürler Sola Unitas teşekkürler ,Harika Eğitmen, koç, NLP uzmanı, yazar Aslı AydemirBayıldım

 16. NLP Practitioner ve Master eğitimlerini Sola İzmir şubesinde tamamladım. Koçluk eğitimleri sonrası genişleyen ufkum NLP ile çığır aştı. NLP nedir, ne değildir diye tartışmalara en güzel cevabı o dünyanın içerisine girerek anlıyorsunuz. Eğitim sonrası yine ağzımda iyi ki sözcükleri Sola için döküldü. NLP eğitimi ile bizi donatan Aslı Hocam, tüm öğrencilik ve eğitim sorularımıza sabırla karşılayan Meltem, bizleri gün boyunca ikramları ile besleyen güzel çalışan ablamıza ve Sola Unitas’a teşekkür ederim. Nice eğitimlerde bir arada olmak üzere.

 17. NLP Practitioner eğitimini Aslı’nın muhteşem enerjisi, rol modelleri, teknikleri uygulayışı ile tamamladık. İyi ki NLP eğitimini tercih etmişim ve yine iyi ki Sola’da devam ediyorum. NLP tekniklerini çalışmalarımızda kullanmak için öğrenmiş gibi olsak da, yeni bir beni bulma, özde ki eksikliklerim için keşif yolculuğunu yaşamam sebep oldu. Bir sonraki master eğitimini merakla bekliyorum. Teşekkürler Aslı Hocam, teşekkürler Meltem, teşekkürler Sola Unitas.

 18. Şebnem K.

  Buradaki yorumları okuyarak NLP eğitimine katılmıştım…İyki de katılmışım sevgili Aslı çok keyifli bir eğitim gerçekleştiriyor gerçekten…İşini severek yaptığı belli karmaşık olduğunu düşündüğüm bu eğitim kolaylıkla çok yalın bir dille anlatıyor size balık tutmayı öğretiyor…Kalbine yüreğine sağlık güzel insan.Tekrar görüşmek ümidiyle

 19. didem demirkilinc

  daha ilk gunun ,ilk dakikalarinda bizim gitmemizi istedigi bir an vardi Asli’nin; egitimin devaminda olacaklar hk bir ipucuydu aslinda, bir nevi on gosterim.
  iste nlp nedir derseniz bana, size cevabim o andir: o gun sinifta, gozlerimi kapadigimda gittigim o yere daha uzerinden 1 yil dahi gecmeden ulasmamdir, hayatimin en buyuk mutluluguna giden yolda beni yoruldugumda arkamdan ittiren, nefesim kesildiginde havam, agzim kurudugunda suyum olandir..
  metodlarla bizi en guzel sekilde bulusturdugu icin Asli’ya ve emegi gecen tum Sola ailesine tekrar tesekkurler.. sizi cok seviyoruz ..

 20. Hava Ballı

  Sola…
  Temel koçluk diye başladım. Doyamadım Öğrenci koçluğu aldım. Kesmedi İlişki koçluğu da aldım. Eğitmen Aslı olunca eğitim başka bir boyut kazanıyor. Madem eğitmen Aslı bir de Nlp olsun cebimde dedim. Nasıl işlediyse kanıma, nasıl istediysem Nlp’yi öğrenmeyi olmazları oldurdum resmen

 21. Pınar SAYAN

  Aslı ile harika bir eğitim daha 🙂
  NLP nin koçluğa katkısı muhteşem, koçlukta nedenleri bulup farkındalık yaşarken bunun NLP ile desteklenmesi , daha net ve kesin sonuçlar oluşturması büyüleyici idi. ACTP sürecindeki herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 22. Banu Onur Evren

  Aslı ile NLP eğitimi tek kelime ile “MUHTEŞEM”di. Bence NLP eğitimi 4 modül koçluğun içinde zorunlu tutulmalı … Koçluk içinde birebir kullanabileceğiniz hem kolay hem de mucizevi yöntemler içeriyor . Iyi ki almışım dediğim eğitimlerden biri oldu. Teşekkürler Asli Aydemir ve Sola Unitas❤️❤️❤️

 23. PINAR KILIÇVURAN ALÇINKAYA

  Aslı ile NLP eğitimi gerçekten harika.Buradaki yorumları okuduktan sonra gitmeye karar vermiştim,umarım benim yorumum da başkalarına faydalı olur.Gerçekten hayatta ve koçlukta çok işinize yarayacak bir eğitim.Özellikle koçluk eğitimi alanların kesinlikle bu eğitimi alması gerektiğini düşünüyorum.Aslı o kadar açık ve net anlatıyor ki ve kafanızda soru işareti kalmadığına kendisi emin olana kadar o kadar uğraşıyor ki bu eğitimden fayda görmemek mümkün değil gerçekten.Çok teşekkürler Aslı çok teşekkürler SOLA UNITAS

 24. İpek Laleli

  İnside out filmini izlerken “Demek ki kayıtları böyle yapıyor, bağlantıları böyle kuruyormuşuz” diye aydınlanmış ve büyülenmiştim. NLP eğitiminden sonra da kayıtları nasıl dönüştürürüm ve elimdeki sihirli değneği hem kendimde hem de danışanlarımda nasıl kullanırım öğrenmiş oldum. Bir de yanında Aslı’yla ve grup arkadaşlarımla 8 keyifli gün geçirdim. Teşekkürler Sola Unitas 🙂

 25. Cüneyt OKCU

  NLP eğitiminin bundan daha keyifli ve anlaşılır verilebilmesi mümkün mü bilemiyorum. Aslı ile geçirilen zaman gerçekten muhteşem. Tadı damağınızda kalıyor 🙂
  Sola Unitas’tan alacağınız NLP eğitimi hem koçluğunuz hem de bilinç dışı farkındalığınızda çok işinize yarayacak. Özellikle kişisel farkındalığınız yüksekse ve/veya yüksek olan danışanlarla sıklıkla çalışıyorsanız NLP eğitimlerini kesinlikle almanızı öneririm. Bilinçle beraber bilinç dışına da seslendiğinizde şaşırtıcı sonuçlar alıyorsunuz. ACTP eğitim sürecinize mutlaka dahil etmelisiniz.
  Aldığım tüm eğitimleri, kişisel süreçlerimi ve danışanlar ile çalışmalarımı değerlendirdiğimde Koçluk ile NLP eğitimlerinin birleşik bir yapı oluşturduğu, birbiri için kullanılmasından ziyade birbirinden ayrıştırılmaması gerektiği kanaatine vardım. İnsanı çok yüksek katlı bir bina gibi görürsek koçluk eğitimlerini bu binanın tüm katlarına benzetebiliriz. Binanın yakından veya uzaktan görünen her bir katına koçluktaki eğitimlerimiz ile ulaşabiliyoruz. Ancak bu binanın birde dışarıdan görünmeyen bodrum ve çatı katları mevcut. Karanlık ve dışarıdan hiçbir şekilde farkedilmeyen, orada oldukları bilinen ancak sadece ardiye amacıyla kullanılan katlar. Halbuki bodrum kat binanın temeli, çatı ise örtüsüdür. Binanın ayakta durabilmesini ve korunmasını sağlayan katlar. NLP tam olarak bilinç dışını oluşturan bu katlara yöneliyor. Binanın katlarında (bilinçte) yapılmış olan her bir yenilik ve düzenlemenin, bodrum/çatıdan (bilinç dışından) gelen nem ve dış etkenler ile bozulmaması için NLP bu bölgeleri havalandırıyor.
  NLP koçluğa hizmet eden bir araçtan ziyade bence koçluğun iki ucunu oluşturuyor. Ve bu iki uç NLP ile birleştirildiğinde bütünlük tam anlamıyla sağlanmış oluyor. Özellikle analitik bilince sahip olan kişilerin bu eğitimi ACTP süreçlerine kesinlikle dahil etmesini öneririm. Sola Unitas’ta Aslı’nın sizi çok şaşırtacağına emin olabilirsiniz. Kendisinden alacağınız keyifte cabası 🙂

 26. Derya Altınışık

  Muhteşem eğitmen Aslı Aydemir. Herşeyden önce Nlp uygulamalarını aktarış biçimin, öğrettiğin teknikler, bende yarattığın duygu ,samimiyetin ve yok artık bunu da mı yapabiliriz diye anlattığın tüm herşey için çok teşekkür ederim. Kedilerin miyavlama dışında çıkarttığı bir ses daha varmış, sayende onu da öğrendim 🙂 Emeğine,yüreğine, sabrına sağlık.
  Sevgilerimle.

 27. Sinem

  Acaba NLP eğitimlerini alsam mi.. benim için ne kadar gerekli.. yada Koçluk yolcuğumda biraz daha ilerlesem de sonra mi alsam gibi gibi düşünçelerin içindeyken, içimde ki ses bu eğitime katilmalisin dedi , iyki katılmayı seçmişim çok keyifli, verimli ve değerli an lar biriktirdim ayrıca alet çantama bir sürü teknikle ayrildim.Aslıcim profosyonelliğin, samimiyetin, huzur veren dinginliğin ve enerjin için sana ayrıca çok teşekkür ediyorum. Benim gibi kafasi karişik olan arkadaşlarim bence çok gerekli ve çok değerli olan bu eğitimi Aslı Aydemirden aliyor olmak muazzam bişi o yüzden şiddetle tavsiye ediyorum.

 28. Cevahir BİRER

  Bir eğitimi mükemmel yapan şey nedir? Bence önce eğitmen, istisnasız eğitmen. Sonrasında ise dolu dolu bir eğitim içeriği. İşte böyle bir eğitimdi benim için NLP Eğitimi. Sevgili Aslı’nın verdiği her eğitim birbirinden harika ve dolu dolu ancak NLP’nin yeri bende ayrı artık. Ceplerim dolu, kalbim mutlu ve zihnim huzurlu çıktım bu eğitimden. Koçlukla ilginiz olsun ya da olmasın Aslı’dan NLP Eğitimi almanızı çok öneririm. Asla pişman olmaz aksine ne kadar şanslı olduğunuzu düşünürsünüz. Ben de ne kadar şanslı ve mutluyum ki Sola Unitas ile, o harika ekip ile ve birbirinden muhteşem eğitmenleri ile yollarımız kesişti. Ben değiştim, hayatım değişti.

 29. Gülhan Açıkalın

  Aslı senle çalışmak çok güzeldi, vermen gerekeni vermekle kalmadın çok da etkiledin bizi, düzene ve kurallara bağlı kalarak insanı biraz zorlayan NLP uygulamaları vermek ve bunu gücünü sabrını kaybetmeden yapmak ve yaptırmak 8 saat boyunca sürekliliği sağlarken de bu kadar eğlenceli olmak hiç kolay değil. İşin, eğitimin doğası gereği “öğrenen tüketir, öğreten tükenir” aksi halde eğitim gerçekleşmez çoğu zaman, bizim aramızda (a number of crazy) öğreteni o kadar eritmeye hazır bir ortamda saat 10’daki gücünle akşam 6’daki durumun arasında pek bir fark yoktu bu bizi de canlı tuttu ki bu da eğitim kalitesini çok arttırıyor. Sola Unitas, eğitimin içeriği ve Aslı mükemmel üçlüyü yakaladık Nlp de. Teşekkürler Aslı…

 30. Sevgili Aslı ile birlikte geçireceğiniz her anının tadının bambaşka olmasını bir kenara koyarsak, NLP’nin en önemli faydalarından birinin kendinizle olan iç iletişiminizde yaratacağı fark olduğunu söyleyebilirim. Bu eğitim ile neyi, nasıl düşüneceğimizi bizim seçtiğimiz farkındalığını içselleştirebilmem bana çok şey kattı. Daha da güzeli, eğer bir Koç iseniz NLP Tekniklerini koçluğunuzda kullanarak, danışanlarınızda çok kısa sürede büyük değişimler yaşamalarına destek olma şansınız var. Bu sayede koçluğunuza duyduğunuz güven artıyor ve çok daha donanımlı hale geliyorsunuz.
  Çok teşekkürler canım Aslı’m ve tabi ki Sola Unitas !!!

 31. Tuğçe Terzioğlu

  Nlp Master içeriği en az Nlp Practitioner kadar etkili ve içerik olarak da çok detaylı, derine inen methodlarla dolu. Nlp eğitimi almak isteyen arkadaşlara şiddetle her iki eğitimi de çok fazla ara bırakmadan almalarını tavsiye ederim. Bu arada bu öğrenim kazançlarımın hepsini bana en güzel şekilde sabırla aynı enerjiyle aktaran Aslı Aydemir’e sonsuz teşekkürler. Hayatımı değiştirdin sihirli insan.

 32. Sevgili Aslı, NLP Practitioner ve NLP Master uygulayıcısı olmama ve bu konularda en kaliteli eğitimi almama katkı sağladığın için, sana binlerce kez teşekkür ediyorum.
  NLP’yi , koçluk uygulamalarında da etkin olarak kullanacağımdan eminim ve eğitimden sonra kendimi daha da donanmış hissediyorum. Elimde, kullanabileceğim sihirli güçlerim de var artık :))))

 33. Tuğçe Terzioğlu

  Nlp ile yapabileceğim şeyleri öğrenip deneyimledikten sonra resmen olaylara yaşadıklarıma kısacası hayata bakış açım değişti neleri değiştirip başarabileceğim konusunda sihirli bir değneyim olduğunu gördüm.çook teşekkür ederiz harika bir eğitimdi sevgili Aslı Aydemir

 34. TÜLİN UYAR

  Koçluk sürecinde devam ederken NLP eğitimini de tamamladım. NLP olmazsa olmazlardan …Hem koçlukta ,hem kendinize ,hemde çevrenize çok fazla katkı sağlayacaktır. Aslı Aydemir ile eğitim harikaydı.Çok doğal ve içten anlatımı ile iki haftalık eğitim çok çabuk bitti.Yeni eğimlere yelken açmayı hedefliyorum. Çok teşekkür ederiz..

 35. TÜLİN UYAR

  Koçluk sürecinde devam ederken NLP eğitimini de tamamladım. NLP olmazsa olmazlardan …Hem koçlukta ,hem kendinize ,hemde çevrenize çok fazla katkı sağlayacaktır. Aslı Aydemir ile eğitim harikaydı.Çok doğal ve içten anlatımı ile iki haftalık eğitim çok çabuk bitti.Yeni eğimlere yelken açmayı hedefliyorum. Çok teşekkür ederiz..

 36. Emel Baykara

  Aslı ile ilk telefonda tanışmıştık.Hiç görmeden telefonda sevmiştim ve tanışmak istemiştim çok güzel bir enerjisi vardı yanılmamışım:)) Sesindeki tını,sakinliği ve huzur veren enerjisiyle ondan öğrendiğim çok şey oldu. Nlp eğitimi çok keyifli geçti, hayatıma sola Unitas olarak çok şey kattınız. Aslı ve Şirine minnettarım. İyi ki sola’yı seçtim ve iyi ki onları tanıdım. Çok çok teşekkür ederim. ikinizi de çok seviyorum…

 37. Hande Tulunay

  Nlp Eğitimini sevgili Aslı’dan almak çok keyifliydi. 4 gün nasıl geçti hiç anlamadım. Hatta Aslı’ya bu eğitim keşke daha uzun olsaydı dedim. Nlp eğitiminden sonra uygulamalardan bazılarını koçluğun içinde kullanmaya başladım bu sebeple eğitimin çok faydalı ve gerekli olduğunu düşünüyorum.
  Aslı seninle geçen her eğitim çok faydalı ve eğlenceli, sana çok teşekkür ederim, tekrar görüşmeyi iple çekiyorum.
  Sevgiler…
  Hande Tulunay

 38. Tuğba Asmazoğlu

  Çok fazla etkisinin olacağına inanmadığım NLP süreci, Aslı ile yapılan eğitimlerle bambaşka bir boyut kazandı. NLP ile ilgili tüm düşüncelerim Aslı sayesinde artık çok farklı. Sayende kodlamalarım değişti. Herşey için teşekkürler….

 39. Sibel Tolgay

  Sola Unitas ile yola çıkmak, verdiğim en doğru kararlardan biriydi.
  Önce koçluk eğitimleri ardından Kalıtsal Aile Travmaları ve geçtiğimiz iki hafta sonu, Sevgili Aslı ile muhteşem saatler geçirdiğimiz NLP Eğitimi.
  Tüm Sola Unitas ailesine sonsuz teşekkürler…
  Her biri, alanında ülke çapında başarılı birer eğitimci olan ,mükemmel bir kadro ile bizleri buluşturduğu için,
  Dünyanın en güzel dostluklarını kurmamıza olanak sağladığı için,
  Eğitimler sırasında bizi hem bilgiye doyurup hem de sımsıcacık bir ortam sağladıklatı için…
  Bu güzel birlikteliğimiz hiç bitmesin.
  Sevgiyle kalın…
  SİBEL TOLGAY

 40. Meltem Uysal

  Aslı ile NLP eğitimi mi? Kesinlikle evet!! Bu eğitimde sandalyelerinizde oturamıyorsunuz. Eğitim sürecinde çoğu zaman belki de inanamayacağımız uygulamalar, pratik yaptıkça ve öğrendikçe daha da keyifli hale geliyor. Her türlü detayına giren, pratik yaptıran ve yapan Aslı ile çalışmak ise müthiş!! Tekrar teşekkürler!

 41. Miyesser Yertürk

  NLP tekniği için uygun eğitim kurumu arayışı içindeyken Aslı ile telefon görüşmesi yaptık. Konuşmamızın sonunda bana ” Kalbinin sesini dinle seni doğru yere götürecektir ” demişti. Kalbimi dinledim ve beni Aslı’ya götürdü. Kalbim beni en doğru yere ve kişiye götürdü. 4 günlük çok eğlenceli ve verimli bir eğitim oldu. Öncelikle Aslı’ya sonra birlikte eğitim aldığım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hayatıma çok güzel dokunuşlar yaptılar.

 42. Tüm modülleri tamamladıktan, 2 niş üstüne NLP Uygulayıcısı ve Kalıtsal Aile Travmaları Eğitimi aldıktan yani yaşadıktan ve sindirdikten sonra yazıyorum düşünenler için…Ben de bu yorumları okumuştum uzun uzun. Hayatımın çoğu eğitimle geçti.Lafı uzatmadan diyorum ki sadece GÜÇLÜ GÖRÜNMEK DEĞİL GERÇEKTEN GÜÇLÜ OLMAK istiyorsanız ÖNCE KENDİNİZ İÇİN ! yolculuğunuza başlayın…(Bu harika yaşam cümlesi için Umut Kısa’ya teşekkür ediyorum..)

 43. özlem kolukısa

  İnanç nedir?deseler aslidan once mi yoksa sonrami? diye sorardim…kocluk eğitimini tamamlarsinizda bir şeylerin hala eksik olduğunu hissedersiniz ama tam bilmezsiniz.sonra nlp alirsin ve biraz daha olursun.bunu koclukla birlestirisin ve inancın ,güvenin tavan yapar.yazacak çok şey var ama pratik yapma zamanı…..saol asli.saol sola ailesi……

 44. yaprak

  NLP Practitioner eğitimi’ni tamamladım , sadece 2 haftada olumlu yönde bu kadar büyük bir değişiklik olabileceğine söyleseler inanmazdım , ama oluyormuş 🙂
  sevgili aslı , eğitimi senden aldığım için çok mutluyum , zaman yönetimi , iletişim süper şahane 🙂 cheers

 45. didem kizen

  NLP ufuk açıcı elbette ancak Aslı’nın rolü bunda büyük. Teori ve pratik bilgilerin kıvamını iyi ayarladığı eğitimde aklınızdaki tüm soruların cevabı net bir şekilde mevcut. Yorucu olsa da hiç sıkılmadan geçen 4 gün. Teşekkürler!

 46. Ceren Yalın

  Yalnızca Aslı Aydemir’in eğitmenliğini tatmak için bile katılabileceğiniz bir eğitim. NLP’yi duyup merak ettiyseniz, biraz biliyor ve uygulayabilmek istiyorsanız, bu eğitimde metodu net olarak anladığınızı ve uygulayabildiğinizi görme şansınız oluyor. Uygulamalı ve teori kısmı çok iyi dengelenmiş. Üstelik çok çok eğlenceli! Eternal Sunshine of the Spotless Mind filmini izleyip “ah keşke” mi demiştiniz? O zaman mutlaka deneyin derim 🙂 Yalnızca Aslıyla tanışmak için bile katılmaya değer 🙂

 47. Özlem Yiğit Selek

  Bu yazını çok beğendim Umut’cum. Bazen Solaunıtas’ın hayatıma neler kattığını dönüp dolaşıp size yazmam, sizlere olan sevgimi bu yoğunlukta dile getirmem sizi artık boğuyormu diye düşünmeden edemiyorum. Sonra da bu benim hissetiklerim, geriye kalan düşünceler onların sorunu deyip bencillik yapabiliyorum:))) Yazında birçok içerik ve konu var ama insan kendi hayatında ne yaşamış ve deneyimlemişse o başlıkları kendine daha yakın buluyor. Anksiyete, kaygı ve endişe bozukluğu son birkaç yıldır yenemediğim bir durumdu..Taa ki NLP eğitiminizle tanışana dek. Önce kendi farkındalığımı ve benliğimi kazandım koçluk eğitimlerinizle, ardından NLP ile başedemediğim, çıkış yolu bulamadığım, Anksiyete nin varlığına son verdim..Eğer hayatında bir kez yoğun anksiyete yaşayan insan varsa bu olayı sizinle çözmüş olmamda ki; sizlere olan minnettarlığımı çok net anlayacaktır. Ne demişler damdan düşenin halini damdan düşen anlar..

 48. Merve Tüfekçi

  Sevgili Aslı,
  İlgiyle, bilgiyle, dikkatle ve olumlu enerjinle verdiğin NLP eğitimini, Sola Unitas Ailesi kanalıyla senden aldığım için çok memnunum. Çok keyifli ve dönüşüm dolu iki hafta sonu boyunca harika arkadaşlar edindim. Hem kendime hem bana danışan kişilere uygulayabileceğim davranışları, hisleri ve düşünceleri ‘Yeniden Programlama’ ve ‘Dönüştürme’ yöntemleri öğrendim.
  Aslıcım, sana ve Sola Unitas’a çok teşekkürler.
  Master eğitimden tekrar birlikte olmak üzere 🙂
  Sevgilerle, Merve

 49. Özlem Yiğit Selek

  ben NLP de 1. modülü tamamladım.2.Modül ise 15 Ekim yani bu yazıdan 2 gün sonra..Aslı ben duygularını yazıya dökebilen, çok da dışarıda ifade edemeyen bir insandım..Taa ki 1.modül NLP nin sonuna kadar.Sana 15 günde yaşadığım deneyimlerimi anlatsam belki çok abartı gelir..Öncelikle aldığım her eğitim kendim için..Koçluk 4 modül eğitimlerimi tamamladıktan sonra Nlp ile birleştirince ortaya gerçekten ama gerçekten muazzam şeyler çıktı..Eğer benim gördüğüm gözle görseydin seni, bana kattıklarından sonra görebilseydin yüreğimi Aslıcım ….Yok tarifi yok..Kısaca bahsedeyim o zaman NLP nin hayatıma nasıl değer kattığını…İletişim kurmak bu kadar mı kolaymış..Ve sana da söylediğim gibi KONUŞMAYI BAŞTAN ÖĞRENİYORUM YENİ ÖĞRENİYORUM..duygularımı ve düşüncelerimi yönetebiliyorum..Çapalama muazzam…benim bi yerde gizli bir düğmem var..Ve benim ağrılarım ve benim bakış açım ve benim endişelerim, kaygılarım 2 günün sonunda yok oldu üzerinden 15 gün geçti ama hiçbiri yok..uçtu..Aslıcım sihirli bir dokunuşun var..Eğitimdeki enerjini, onca saat sandalyede değilde bulutların üzerinde bizi oturtman ve sabırla her sorumuzu yanıtlaman ve dinlemen bunlar zaten muazzam….SENİİİİ ÇOK SEVİYORUM ASLI…

 50. Melis Merih Kılıç

  Sevgili Aslı’nın güler yüzü ve sabahtan, taa akşama kadar hiç eksilmeyen enerjisiyle dolu dolu geçen bu NLP eğitimi için kendisine ve Sola Unitas ailesine müteşekkirim.
  Teorik bilgilendirme anlamında doyurucu; gösterilen her bir yöntemin bire bir deneyimlenerek pekiştirildiği eğitimimiz, ne benim ne de katılımcı arkadaşlarımdan hiçbirinin aklında soru işareti kalmasına izin vermedi.
  Üstelik oluşan güzel atmosfer eğitimi pür dikkat takip etmemi kolaylaştırdı ve çok hoş paylaşımlara vesile oldu. Düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla katılmalarını tavsiye edebilirim!
  Ne diyelim, görüşmek üzere! 🙂

 51. Fügen Albayrak

  Koçluk eğitimlerinden sonra bu sefer NLP icin Sola Unitas’taydım. yine dolu dolu bir eğitimdi ve ceplerim yine doldu sayenizde. Eğitimleri bu kadar eğlenceli kılıp içerikten hiç ödün vermemek gercekten büyük başarı. Ayrıca bu kadar yoğun yapılan uygulamalar sayesinde insanın kendisini yetkin veya yeterli hissetmesi cok güzel. Teşekkürler Sola Unitas
  ve Aslı Aydemir sana ayrıca teşekkür etmek istiyorum
  hic bitmeyen enerjin, sonsuz bilgin, her şeyi en ince detayına kadar öğretme isteğin ve kocaman gülen yüzün için Kocaman Teşekkürler

 52. Melis Merih Kılıç

  Sevgili Aslı’dan almış olduğum NLP eğitimi, benim için Sola Unitas ile tanışmak adına çok güzel bir fırsat oldu.
  Profesyonelliğin ve sıcaklığın bir arada sunulduğu ortamda hem çok eğlendiğim, hem de çok şey öğrendiğim dört dolo dolu gün geçirdim. Zamanımızı etkili kullandık, onca uygulamayı keyifle yaptık. Yaşayarak öğrendik! Benim öğrenme sürecimde salt kendi deneyimlerim değil, grup arkadaşlarımın deneyimleme süreçleri de çok etkili oldu. Zaten koşarak gittiğim eğitimde, Aslı’nın gülen yüzü ve hiç eksilmeyen enerjisi, sınıf dinamiğimizin güzelliği ayrıca motivasyon kaynağı oldu. Ben heybem dolu çıktım.
  Bu sebeplerle, NLP’ye ilgi duyanlara tavsiye ederim. İlgi duymayanlara ve burun kıvıranlara ise daha çok tavsiye ederim. :)) Bu eğitimde herkes için bir şey var.
  Katıldığım için tüm samimiyetimle “çok memnunum!” 🙂

 53. Fugen Albayrak

  Koçluk eğitimlerinden sonra bu sefer NLP icin Sola Unitas’taydım. yine dolu dolu bir eğitimdi ve ceplerim yine doldu sayenizde. Eğitimleri bu kadar eğlenceli kılıp içerikten hiç ödün vermemek gercekten büyük başarı. Ayrıca bu kadar yoğun yapılan uygulamalar sayesinde insanın kendisini yetkin veya yeterli hissetmesi cok güzel. Teşekkürler Sola Unitas
  ve Aslı Aydemir sana ayrıca teşekkür etmek istiyorum
  hic bitmeyen enerjin, sonsuz bilgin, her şeyi en ince detayına kadar öğretme isteğin ve kocaman gülen yüzün için Kocaman Teşekkürler

 54. Sibel Koç

  Sola Unitas ile Ocak 2014 te tanıştım, sırasıyla aşağıdaki eğitimleri aldım. Eğitimlerim Haziran sonuna kadar da devam edecek. Sola Uitasın kapsından girdiğim için kendimi çok şanslı ve özel hissediyorum. Sola Unitas eğitimlerinde kendimi oyun bahçesinde oyun oynayan bir çocuk gibi hissediyorum. Zamanın nasıl geçtiğinin farkında olmuyorum. Hafta sonu ve hafta içi akşamları bu şekilde enerji depolayarak geçiyor. Hafta içi malum 9-6 iş 🙂 Tüm eğitmenler ve diğer sola unitas çalışanları artık ailemizin bir parçası oldular. Eğitim ve eğitim içerikleri şimdiye kadar karşılaştığım en sıra dışı ve öğretci teknikler ile dolu. Gelin pişman olmayacaksınız. Farkındalığınızla tanışacağınız bir kapıyı sizde kendinize aralayın.
  Henüz tüm eğitmleri tamamlamasamda favorim Yönetici Koçluğu. Belki br gün Sola da bu eğitimi benden alırsınız 😉
  Aldığım eğitimler;
  – Kalıtsl Aile Tramvaları
  – Yaşam koçluğu
  – Öğrenci Koçluğu
  – NLP Pract.
  – Yönetici Koçluğu
  Sıradakiler;
  – NLP Master
  – Takım Koçluğu
  – İlişki Koçluğu

 55. Nuri Babayiğit

  Sevgili Sola Unitas Ailesi, Sevgili Aslı ve Şirin
  NLP practitioner eğitimi ardından duygularımı paylaşmak istedim. Kendi yaptığım kısa araştırmaların sonucunda NLP hakkında kısada olsa bilgim vardı ve merak ediyordum. Eğitim içerik olarak çok hafif olmamasına rağmen siz o kadar keyifli ve eğlenceli hale getirdiniz ve o kadar güzel anlattınız ki oluşan o güzel ve olumlu duygularla konuları çok iyi öğrendim. Ayrıca öğrendiklerimizi nasıl kullanacağımız konusunda net açıklamalarınız ve yaşadığınız tecrübelerinizi bizimle paylaşmanız çok etkileyiciydi. Çok teşekkürler Sola Unitas Ailesi,Çok teşekkürler Şirin, Çok teşekkürler Aslı yüreğinize sağlık

 56. Ebru Güngör

  Çok alay ediyordum ‘elimi çarptığın koç çıkıyor, kıpırdamamaya çalışıyorum’ diye:)) 2013 Mayıs ayında aniden başladı koçluk maceram, tamamen rastlantısal olduğunu zannediyordum elbette, bilinçaltımın aslında beni bu yola sürüklediğini de NLP eğitiminde anladım. Sola Unitas, deneyimli, paylaşımcı, bilgili, şeffaf ve güçlü dostum. Sizler bundan sonra benim hayatımın en değerli yerindesiniz, hayatıma, zihnime o kadar güzel fırça darbeleri bıraktınız ki farkettim, yüzümü değişime döndüm, olgunlaştım. El attınız yenilendim, bir mesleğim vardı ‘eczacı’ydım, şimdi bambaşka boyutlarla zenginleştim. Umut, Şirin, Tülin, Aslı deneyiminiz, bildiğiniz ne varsa paylaşım heyecanınız, samimiyetiniz, gülen yüzünüz ve içten dostluğunuz için çok teşekkür ederim. Peki şimdi ben sizin için ne yapabilirim?

 57. Nuri Babayiğit

  Sevgili Sola Unitas Ailesi, Sevgili Aslı ve Şirin
  NLP practitioner eğitimi ardından duygularımı paylaşmak istedim. Kendi yaptığım kısa araştırmaların sonucunda NLP hakkında kısada olsa bilgim vardı ve merak ediyordum. Eğitim içerik olarak çok hafif olmamasına rağmen siz o kadar keyifli ve eğlenceli hale getirdiniz ve o kadar güzel anlattınız ki oluşan o güzel ve olumlu duygularla konuları çok iyi öğrendim. Ayrıca öğrendiklerimizi nasıl kullanacağımız konusunda net açıklamalarınız ve yaşadığınız tecrübelerinizi bizimle paylaşmanız çok etkileyiciydi. Çok teşekkürler Sola Unitas Ailesi,Çok teşekkürler Şirin, Çok teşekkürler Aslı yüreğinize sağlık

 58. Dilek Bingöl

  İzmir’den yazıyorum. 9-10 Kasım 2013 tarihlerinde Sayın Aslı Hanımın vermiş olduğu NLP Eğitimine katıldım. Çok memnun kaldım. Çok başarılı bir eğitim oldu benim için. Öncelikle Sayın Aslı Hanıma daha sonra da firmanıza teşekkürlerimi bildirmek istiyorum.

 59. ERDEM DEMİRCİ

  IAC,ICF,NLP Practitioner, Master Practitioner derken benim için yola çıkış amacım olan Yönetici Koçluğu ve Takım Koçluğu eğitimlerini de tamamlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Son iki eğitim, tamamlayıcı ya da bütünleştirici etken olmaları sebebiyle benim için güzel bir tecrübeydi.
  Koçluğun Cem Yılmaz’ı Sola Unitas CEO’su Umut Kısa ise, eğitimlerin CEM ‘ i ( Coaching Extraction Manager) de tabiki CEM ATAT… Tabii bu doğaçlama markadan çok daha fazlasını hakediyor. Yönetici ve takım koçluğuna geçişte içinizdeki karmaşıklığı “söküp”, potansiyel koçluk mekanizmasını “ortaya çıkaran” Cem’e ayrıca teşekkür etmek isterim. Bu arada Yönetici Koçluğu perspektifini bir tablo misali beyninizin ön duvarına “çakan” BANU’yu da unutmamak lazım. Bu resim artık düşmez Banu’cum. Sana çok daha farklı bir teşekkür borçluyum. Süpersin.

  Sola Unitas Ailesi ve tabiki ve de tabiki benimle bu yolculuğa çıkan “Eğitim Arkadaşlarım”(F,S,N,J,P,C,E,A,G,L,T,Y,B,H,O ….. ), hepiniz çok ÇOK çok seviyorum…

 60. Fadime Çomak Yıldırım

  Umut ve Şirin
  hayallerinizle kurduğunuz, gerçekleştirdiğiniz Sola Unıtas ,verdiğiniz eğitimlerin karşılığını ve gerçekliğini gözler önüne sermenin en güzel örneği zaten. Koçluk eğitiminden sonra aldığım NLP eğitimi de öğrendiklerime çok şeyler kattı. Şirin’ in o güzel anlatımları ve şirinlikleri için çok teşekkürler. Bir insan ancak adının anlamını bu kadar taşır. Sizleri çok seviyorum.

 61. çağlar meker

  NLP eğitiminin ilk modülünü 15 – 16 aralık tarihlerinde tamamladık. Bu etkileyici, şaşırtıcı ve derin deneyim için Şirin hnm a çok teşekkür ederim. 2. modülün büyük keşifler ve zor sorulara gebe olduğuna şimdiden emin olduğumu rahatlıkla ifade edebilirim.

 62. Burak Uscan

  Şirin Hanım aldığımız eğitim bize bir eğitimin ne kadar etkin verilebileceğini gösterdi. Çok teşekkür ederim. NLP’nin ne kadar kullanışlı bir şey olduğunu görmek ve şirketimizdeki satışçıların bir eğitimde eğlendiklerini ve öğrendiklerini görmek çok keyifliydi.

Yorum Yap