tr

MİKRO MİMİK EĞİTİMLERİ

Paul Ekman eğitimleri iki ayrı bölümden oluşmaktadır. İlk iki günlük bölüm duygusal zeka uzmanlığı, ikinci bölüm ise görüşme uzmanlığıdır. Her iki modül ayrı ayrı alınabilecek olmalarına rağmen birbirlerini tamamlayan yönleri bulunmaktadır. Eğitimin ilk bölümünde amaç, duygusal farkındalık sağlama, diğerlerinin duygularını anlama, duygulara doğru şekilde cevap verebilme, mikro mimikler ve yüz kasları sayesinde iletişimde derinleşebilmektir. İkinci bölümün amacı ise ilişkilerde ve görüşmelerde güvenilirliği ve doğruluğu analiz edebilmek için gerekli yetkinlikleri kazandırmaktır. Programın ilk bölümünün başarılı olarak tamamlanmasının ardından Paul Ekman International tarafından  ESaC – Emotional Skills and Competencies (Duygusal Beceriler ve Yetkinlikler) ünvanı ve Sola Unitas Academy tarafından EIE – Emotional Intelligence Expert (Duygusal Zeka Uzmanlığı) ünvanları verilir. Programın ikinci bölümünde Paul Ekman International tarafından ETaC – Evaluating Truthfulness and Credibility (Doğruluğu ve Güvenilirliği Değerlendirmek) ve Sola Unitas Academy tarafından IAE – Interview Assesment Expert (Mülakat Değerlendirme Uzmanı) ünvanları verilir. Ünvanların alınabilmesi için programların başarıyla tamamlanması gerekmektedir.

Eğitim dili Türkçedir. Eğitimin her iki aşaması özellikle İnsan Kaynakları Uzmanları, Profesyonel Koçlar, Psikologlar, Psikiyatristler, Yöneticiler, Denetçiler, Avukatlar ve Adli ya da uzmanlık görüşmeleri yapan kişilerin hem mesleklerinde hem de ilişkilerinde gelişmeleri ve ilerlemeleri için tasarlanmıştır.

En Yakın Eğitim Tarihleri

ESaC ( Emotional Skills and Competencies) 04 Ekim 2017 – 05 Ekim 2017, İstanbul

ETaC (Evaluating Truthfulnes and Credibility) 06 Ekim 2017 – 08 Ekim 2017, İstanbul

Eğitmen

Eğitimler Paul Ekman tarafından Türkiye’de onaylanmış tek uzman olan Umut Kısa tarafından verilmektedir. Eğitmenin özgeçmişine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. İstediğiniz takdirde marketing@solaunitas.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümünde yer alan telefonlardan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Erken ödeme, taksit ya da diğer indirimler için iletişime geçebilirsiniz.

Paul Ekman Eğitimleri Hakkında Detaylı Bilgiler için Tıklayınız.

Yorum Yap