tr

ŞİRİN AYDINER

Care Executive
Executive Coach

Biyografi

Şirin Aydıner, 1995-1999 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Hidrojeoloji Mühendisliği eğitiminden sonra İktisat bölümünden 2003 yılında mezun olmuştur. Çalışma hayatına kurumsal şirketlere yönetim danışmanlığı alanında hizmet veren bir firmada başlayan Şirin, sırasıyla Akbank Dış İlişkiler departmanında, Anadolu Hayat İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünde çalışanların performans artışı ve liderlik yeteneklerinin geliştirilmesi odaklı çalışmıştır.  

Profesyonel koçluk hayatına 2011 yılında başlayan Sn.Aydıner, ICF Onaylı Success Motivation ve IAC Lisanslı Sola Unitas Coach Academy mezunudur. Ayrıca ABD Merkezli Richard Bandler onaylı B-live in U International’dan NLP Practitioner ve Leader for Excellence eğitimini tamamlamıştır. Avustralya menşeili TME (The MAnagement Edge) College’den İnsan Kaynakları Yönetim Sertifikasına sahiptir.

“Koçlukta Kurgulama ve Görselliğin Gücü”, “Story Telling” eğitimlerini tamamladıktan sonra Transaksiyonel Analiz Derneği ve Marco Mazetti’den hayatımızda insanların oynadığı psikolojik oyunları konu alan Transaksiyonel Analiz eğitimini tamamlamıştır.  Sola Unitas Koçluk Eğitim Hizmetleri’nde koçluk görüşmeleri ve koçluk eğitimleri düzenlemenin yanısıra www.solaunitas.com web adresinde makaleler yazmaktadır. Hipnoterapi, NLP, Meta Modeller üzerinde çalışmalar yapmakta, kariyer koçluğu alanında da yükselmek isteyenlerle  çalışmaktadır. Bugün itibariyle Uluslararası Koçluk Derneği’nin üyesidir. Ayrıca, Uluslararası Koç Federasyonu (ICF) tarafından PCC unvanına sahip Türkiye’deki sayılı koçlardan biridir.

Sola Unitas Coach Academy bünyesinde koçluk eğitimlerinde ve NLP eğitimlerinde fakülte üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

İletişim Bilgileri

Tel : (532)-135-2564 — (212)-705-0524
E-Posta: sirinaydiner@solaunitas.com