İRFAN KALE

Executive Coach
Trainer
Sola Unitas CA Kozyatağı

Biyografi

İrfan Kale, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun olmuş ve profesyonel iş hayatına ilaç sektöründe adım atmıştır. Ciba-Geigy ve Türk Hoecst firmalarında Kalite Kontrol Departmanlarında çalıştıktan sonra GlaxoWellcome ve GlaxoSmithKline’da kariyerine devam etmiştir.

Kurumsal hayatta sırasıyla,Sales Specialist, Training & Development Specialist, First Line Sales Manager, Sales Leadership Excellence & Training Manager, Sales Force Manager ve Wholesaler Sales Manager olarak görev yapmıştır.

İlaç sektöründe uzun yıllar çalışan İrfan; Coaching,Leadership, Teambuilding konularına olan ilgisini, eğitimini verdiği,oluşturduğu ve yönettiği ekipleriyle uzun bir süreçte deneyimleme şansına erişmiştir.

Sales Training ve Coaching alanında, yurtiçi ve yurtdışı birçok projede liderlik görevini üstlenirken, global uygulamaların yerel ihtiyaçlarla sentezlenmesi gerektiğine inanmış ve bu konudaki çalışmalarıyla birçok ödüle layık görülmüştür.

Kurumsal tecrübeleri sonrasında Profesyonel Koçluk hayatına Sola Unitas Coach Academy (Advancing the Path to Core Coaching Competencies ACTP Program)’ı ile adım atmıştır. ACTP programını tamamlayan, Sola Unitas Academy’de “Trainers’ Challenge” süreci sonrasında CSF “Certified Skillful Facitilator” ve ICA“Izotomi Certified Analyst” sertifikalarına sahip olan İrfan aynı zamanda, Uluslararası Koç Federasyonu (ICF) tarafından PCC (Professional Certified Coach) ünvanına sahip Türkiye’deki sayılı koçlardan biridir.

Spesifik olarak Yönetici & Takım Koçluğuyla ilgilenen ve Sola Unitas Coach Academy’de Executive Coach ve Trainer olarak çalışmalarını devam ettiren İrfan, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ve Türkiye Koçluk Federasyonu üyesidir.

En özgür hissettiğim yer “deniz” diyen İrfan’a, yılın her döneminde “huzur”diye tanımladığı Bozcaada’da rastlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Tel : (533)-292-2468 — (216)-807-0652
E-Posta: [email protected]