tr

AYÇA KABAŞ

Executive Coach and Trainer
General Manager of Academy

Biyografi

Tarsus Amerikan Koleji’nden 1986 yılında mezun olan Ayça Kabaş, eğitimini İstanbul Üniversitesi İngilizce  İşletme Bölümünde sürdürmüştür.  2010 yılına kadar Deha Menkul Değerler, AOG Menkul Değerler ve Global Menkul Değerler A.Ş.’de Üst Düzey Yönetici olarak çalışmıştır. Yönetici koçluğuna IAC Lisanslı ve ICF Onaylı Sola Unitas Coach Academy ve Singapur asıllı Success Motivation eğitim kurumlarının Path to Great Leadership ve Path to Core Coaching Masteries, The Right Step for Executive and Team Coaching eğitimleriyle başlayan Ayça, ayrıca NLP eğitimleri ve Trainer’s Challenge programlarını tamamlayarak CSF (Certified Skilful Facilitator) ünvanını almıştır.

Kendisi 3 yıldan uzun bir süre Eğitim Tasarımcısı, Yönetici ve Takım Koçu olarak Sola Unitas Academy bünyesinde görev almıştır. 1 Yıl süreyle YA Turizm&Tekstil firmasında yönetici ortak olarak görev almıştır.  

Vizyonuna doğru iletişim içerisinde olan bir dünyayı koyan Ayça, çalışmalarında limbik sistem etkinliğini artırmak için deneyimsel tasarılar planlamakta ve davranış değişikliğinin hangi koşularda gerçekleştiğini gözlemlemeye ve deneyimlemeye devam etmektedir.

2015 tarihi itibariyle Sola Unitas Coach Academy bünyesinde Genel Müdür olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca www.solaunitas.com adresinde makalelerini yayınlamaktadır. Ayça Uluslararası Koçluk Derneği (IAC) ve Uluslararası Koçluk federasyonu üyesi olmanın yanısıra Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından PCC unvanına sahip Türkiye’deki sayılı koçlardan biridir. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel :
E-Posta :aycakabas@solaunitas.com